................................................................

................................................................

2010-10-16

Różne mebelki i ich różne ekspozycje

Mała galeryjka w szachulcowej kamienicy w Rennes, gdzie niepowtarzalność eksponatów uzupełniała niepowtarzalność wnętrza. Niestety, większość zdjęć nie udała się zupełnie.Pawilon Roche Bobois w centrum meblowym w tym samym Rennes, właściwie na jego peryferiach. Sfotografowałam meble z linii Provincialles, której stylistyka jest mi najbliższa. W Polsce nie mamy, o ile wiem, salonu Roche Bobois, ale wszystkie linie stylistyczne i salony można obejrzeć przez świetną stronę internetową.


A ten przepych, to Florencja. Trudno się dziwić, skoro nawet chodniki mają wykładane płytami marmurowymi)). Zdjęcia zrobione zostały w biegu, przez okna wystawowe.

A ten lniany Ludwik, to mój produkt:) uzyskany ze starego zniszczonego fotela, z którego zostawiłam jedynie zrewitalizowane przeze mnie drewno W rzeczywistości prezentowały się, bo miałam dwa takie fotele, dużo lepiej niż na zdjęciach.7 komentarzy:

 1. ach rozmarzyłam się przez chwilę...wspaniałe sklepy, wszystko takie nie standardowe i z klimatem...szkoda że u nas nie ma takich salonów!Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. To tak jak w Hiszpanii, nawet w najskromniejszym sklepiku z meblami, maja takie meble ze "glowa boli" i najchetniej chcialoby sie zamowic ciezarowke, opustoszyc konto bankowe i wykupic polowe sklepowego inwentarza...:)Piekne, chociaz sie pozachwycam

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie zachwycają szczególnie lampy i mebelki, które mają moc szufladek i innych skrytek:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ech piekne to wszystko jak ja bym chciala miec taki styl i powierznie do takich mebli :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pani Liliano!
  Zobaczyłam u Pani na zdjęciu przepiękną szfkę pod TV w roli pomocnika. Juz od dluzszego czsu za czymś takim się rozglądam. To co Pani zaproponowała jest naprawdę wspaniałe. Muszę teraz naradzić się z mężem i może stanę do licytacji na allegro.
  Jak zawsze podziwiam i czuytam wszystkie Pani posty!!!
  Pozdrawiam,
  Virginia

  OdpowiedzUsuń
 6. No tak,zrobiłaś mi przyjemność buszowaniem po takich sklepach.Dziękuję ((:
  Pozdrawiam.
  Pat

  OdpowiedzUsuń
 7. och, piękności nam pokazujesz Lilianno, aż zaczynam tęsknić za takimi mebelkami...
  pozdrawiam mikołajkowo

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty