................................................................

................................................................

2015-12-07

Restyling stolika

Do jednego z mieszkań (tego z małym, ceglanym okienkiem) przestylizowałam taki  staruteńki stolik i dopełniłam krzesełkiem Kartell.


7 komentarzy:

 1. Thanks so much for sharing your ideas, i was looking for such article for many days...
  ________________________
  American Actor HD Wallpapers

  OdpowiedzUsuń
 2. Lilianno, piękny kolor podłogi.Bejca? Będę cyklinować swoje deski sosnowe, ponieważ nie lubię ich żółtego odcienia i stąd pytanie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fasolko, To podłoga mojej córki Asi od blogu Dom i Styl. Jak ją robiła, to na bieżąco opisywała na Forum Gazety Wyborczej, do którego to Forum są linki na jej blogu. Przez przypadek znalazłam to miejsce, gdzie to opisuje. Opis jest w części pierwszej i są tam nawet zdjęcia podłogi w trakcie wybarwiania. Było to dawno i podłoga już wymaga znowu odnowienia a też ilość i jakość farb, które teraz mamy na rynku jest o wiele bogatsza i bardziej zróżnicowana. Np.Flugger produkuje farbę pod nazwą Ług ( 1 litr za 12 zł). Daje efekt ługowania i takim gotowcem można po wycyklinowaniu a przed lakierowaniem lub woskowaniem podłogę rozjaśnić. Powodzenia!!!
   Pozdrawiam serdecznie Liliana

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję za poradę.

   Usuń
 3. Wspaniały stolik, właśnie taki zakupiłam na biurko dla syna.
  Czym ten jest zabezpieczony- wosk, ług ?

  Pięknie pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest rozbielony lekko i lakierowany bo pod względem wygody użytkowania i utrzymania blatu w czystości, to lakier jest najwygodniejszy.
   Pozdrawiam serdecznie
   Liliana

   Usuń

Popularne posty